PREDSTAVUJEME VÁM 80 KILOGRAMOVÉHO HULKA! NAJVÄČŠIEHO PITTBULA NA SVETE!

PREDSTAVUJEME VÁM 80 KILOGRAMOVÉHO HULKA! NAJVÄČŠIEHO PITTBULA NA SVETE!

Páči sa Vám článok? Podporte ho ZDIEĽANÍM

“Hulk,” masívny 78,6 kg vážiaci pitbull žije v USA a je vyškolený ako profesionálny strážny pes, ktorý bude chrániť svojho majitelia a počúvať ho na slovo! Ale nenechajte sa vydesiť je to nežný obor, možno najväčší svojho druhu, ktorý miluje hranie sa s celou svojou rodinou.
Marlon Grannon majiteľ Hulka, hovorí, že jeho pes je pre neho na nezaplatenie a je plnohodnotným členom rodiny. Chceli by ste takého havka?

Viac: darkdynasty89.com | Facebook | Instagram (h/t: dailymail)

najvacsi-pitbull-na-svete-hulk-dark-dynasty-1 najvacsi-pitbull-na-svete-hulk-dark-dynasty-2 najvacsi-pitbull-na-svete-hulk-dark-dynasty-3 najvacsi-pitbull-na-svete-hulk-dark-dynasty-4 najvacsi-pitbull-na-svete-hulk-dark-dynasty-5 najvacsi-pitbull-na-svete-hulk-dark-dynasty-6 najvacsi-pitbull-na-svete-hulk-dark-dynasty-7 najvacsi-pitbull-na-svete-hulk-dark-dynasty-8 najvacsi-pitbull-na-svete-hulk-dark-dynasty-9 najvacsi-pitbull-na-svete-hulk-dark-dynasty-10 najvacsi-pitbull-na-svete-hulk-dark-dynasty-11 najvacsi-pitbull-na-svete-hulk-dark-dynasty-12 najvacsi-pitbull-na-svete-hulk-dark-dynasty-13 najvacsi-pitbull-na-svete-hulk-dark-dynasty-14 najvacsi-pitbull-na-svete-hulk-dark-dynasty-15

Zdroj: boredpanda.com

Pozrite si aj: RODIČOVSTVO JE V URČITÝCH MOMENTOCH EXTRÉMNE ŤAŽKÉ!