KREATÍVNY OTECKO VYTVÁRA BLÁZNIVÉ FOTOGRAFIE SVOJICH DCÉR!

KREATÍVNY OTECKO VYTVÁRA BLÁZNIVÉ FOTOGRAFIE SVOJICH DCÉR!

Páči sa Vám článok? Podporte ho ZDIEĽANÍM

Ak ste unavení z obyčajných a gýčových rodinných portrétov, potom sa pozrite na tieto neuveriteľne kreatívne snímky vytvorené Jasonom Leeom.
Jason, ktorý je svadobný fotograf začal fotiť svoje dve malé dcéry ešte v roku 2006, kedy jeho matke bola diagnostikovaná choroba  tzv. Non-Hodgkinove lymfómy. Dievčatá boli neustále choré, prechladnuté a kašľali a tak nemohli navštevovať svoju babičku. Jason chcel, aby ich mohla vidieť bez toho, aby ju nenakazili a tak vytvoril blog, kde neustále pridáva nové fotografie.
Väčšina myšlienok na kreatívne fotografie pochádza z jeho dcér – 8-ročnej Kristin a 5-ročnej Kayli. Jason hovorí, že jeho dcéry preňho predstavujú nikdy nekončiaci zdroj nápadov.

Viac: jwlphotography.com | flickr

jason-lee-deti-1 jason-lee-deti-2 jason-lee-deti-3 jason-lee-deti-4 jason-lee-deti-5 jason-lee-deti-6 jason-lee-deti-7 jason-lee-deti-8 jason-lee-deti-9 jason-lee-deti-10 jason-lee-deti-11 jason-lee-deti-12 jason-lee-deti-13 jason-lee-deti-14 jason-lee-deti-15 jason-lee-deti-16 jason-lee-deti-17 jason-lee-deti-18 jason-lee-deti-19 jason-lee-deti-20 jason-lee-deti-21 jason-lee-deti-22 jason-lee-deti-23 jason-lee-deti-24 jason-lee-deti-25 jason-lee-deti-26 jason-lee-deti-27

Pozrite si aj: MUŽ VYSADIL STROMY V TVARE GITARY AKO PAMIATKU NA JEHO MILUJÚCU ŽENU

Zdroj: jwlphotography.com