MUŽ PREMENIL SVOJU PRIATEĽKU NA PRINCEZNÚ S DISNEY ROZPRÁVOK AKO DARČEK NA...

MUŽ PREMENIL SVOJU PRIATEĽKU NA PRINCEZNÚ S DISNEY ROZPRÁVOK AKO DARČEK NA SV. VALENTÍNA!

Páči sa Vám článok? Podporte ho ZDIEĽANÍM

Dokonca aj keď nie ste umelec, existuje mnoho spôsobov, ako vytvoriť romantické a umelecké darčeky pre Vašu polovičku. Opýtajte sa Briana Flynna, ktorý sa spojil s ilustrátorom Dylanom Bonnerom a premenil seba a svoju priateľku Manini Gupta, na perfektný Disney pár!
“Chcem, aby náš vzťah bol krásny ako z rozprávok na ktorých sme vyrastali, a tak som sa rozhodol, že sa necháme namaľovať ako niektoré z Disney scén a prekvapím svoju lásku na Deň sv. Valentína” žiaril Flynn na Imgur. “Toto tajomstvo som pripravoval po dobu 3 mesiacov a nemôžem sa dočkať, až jej to ukážem!”
Bonner bol taktiež nadšený z tohto tajného projektu: “Cítim sa veľmi šťastný, že som to sa toho zúčastnil, zvlášť po prečítaní, ako  Brian hovorí o svojej Minine, že je ako princezná s Disney rozprávok!”

Viac: Blogspot | Society6Tumblr | Deviantart (h/t: imgur)

dylan-bonner-brian-flynn-valentin-darcek-1 dylan-bonner-brian-flynn-valentin-darcek-2 dylan-bonner-brian-flynn-valentin-darcek-3 dylan-bonner-brian-flynn-valentin-darcek-4 dylan-bonner-brian-flynn-valentin-darcek-5 dylan-bonner-brian-flynn-valentin-darcek-6 dylan-bonner-brian-flynn-valentin-darcek-7 dylan-bonner-brian-flynn-valentin-darcek-8 dylan-bonner-brian-flynn-valentin-darcek-9

 

Zdroj: boredpanda.com

Pozrite si aj najhoršie Valentínske darčeky!