QUOKKA SELFIE JE NAJROZKOŠNEJŠÍM TRENDOM V AUSTRÁLII

QUOKKA SELFIE JE NAJROZKOŠNEJŠÍM TRENDOM V AUSTRÁLII

Páči sa Vám článok? Podporte ho ZDIEĽANÍM

Quokka (malá zavalitá kengura), rozkošné a šťastne-vyzerajúce zvieratko z ďalekej Austrálie, je centrom možno nejroztomilejšieho trend, ktorý sme kedy videli – Quokka Selfie.
Vzhľadom na ich “zraniteľné” postavenie v Červenom zozname IUCN, manipulácia s týmito tvormi je zločinom, ale oni sa neboja ľudí a ľahko sa k nim priblížite, takže Selfie s jedným s jedným z nich by nemala byť príliš ťažká. A vzhľadom k tomu, ako sú šťastní, vyzerá to tak ako keby chceli pozornosť!

(h/t: mashable)

quokka-selfie-trend-australia-1source quokka-selfie-trend-australia-2source quokka-selfie-trend-australia-3source quokka-selfie-trend-australia-4source quokka-selfie-trend-australia-5source quokka-selfie-trend-australia-6source quokka-selfie-trend-australia-7source quokka-selfie-trend-australia-8source quokka-selfie-trend-australia-9source quokka-selfie-trend-australia-10source quokka-selfie-trend-australia-11source quokka-selfie-trend-australia-12boredpanda.com quokka-selfie-trend-australia-13source quokka-selfie-trend-australia-14source quokka-selfie-trend-australia-15source quokka-selfie-trend-australia-16source quokka-selfie-trend-australia-17boredpanda.com quokka-selfie-trend-australia-18source
Zdroj: boredpanda.com