SÉRIA FOTOGRAFIÍ ZACHYTÁVAJÚCA TELÁ ŽIEN PO PÔRODE

SÉRIA FOTOGRAFIÍ ZACHYTÁVAJÚCA TELÁ ŽIEN PO PÔRODE

Páči sa Vám článok? Podporte ho ZDIEĽANÍM

Fotografka Jade Beall prináša sériu fotografií, ktoré zachytávajú krásu ženského tela po pôrode. Beall fotografovala ženy v celej svojej kráse – či už silnejšie, útlejšie, s jemnou pokožkou, vráskami, ženy vysoké, ale i nízke. Jej fotografie majú byť posilnením predovšetkým pre ženy, ktoré sa chystajú na tehotenstvo. Na svojej internetovej stránke píše, že jej cieľom je “budovať sebavedomie žien, ktoré sa cítia byť neisté” a “inšpirovať budúce generácie žien aby prijali krásu svojho tela po pôrode. ”
Jej fotografie priniesli obrovskú diskusiu, niektoré, boli dočasne odstránené z Facebooku pre predstavovanie nahoty, ale to ju nezastavilo a vytrvalo si ide za svojim cieľom!

fotografie-po-tehotenstve-2 fotografie-po-tehotenstve-3 fotografie-po-tehotenstve-4 fotografie-po-tehotenstve-5 fotografie-po-tehotenstve-6 fotografie-po-tehotenstve-7 fotografie-po-tehotenstve-8 fotografie-po-tehotenstve-9 fotografie-po-tehotenstve-10 fotografie-po-tehotenstve-11 fotografie-po-tehotenstve-12 fotografie-po-tehotenstve-13 fotografie-po-tehotenstve-14

Pozrite si aj: ROZKOŠNÉ POHĽADY DETIČIEK, KTORÉ PO PRVÝ KRÁT UVIDELI SVOJICH SÚRODENCOV!

Zdroj: jadebeall.com